![](https://stagegonota.gr/wp-content/uploads/2020/10/121195216_2716640101928446_2856807033339906195_n.jpg)
Ο Παύλος Βρέλλης, νεαρός, σε ένα θεαματικό άλμα επί κοντώ το 1950. Ο διάσημος αργότερα γλύπτης, καθηγητής και δημιουργός του μουσείου κέρινων ομοιωμάτων, διακρίθηκε και ως αθλητής και πέτυχε πρωτιές σε αγώνες όπως τα «Δωδωναία» και τα «Άκτια».
Ο Παύλος Βρέλλης, νεαρός, σε ένα θεαματικό άλμα επί κοντώ το 1950. Ο διάσημος αργότερα γλύπτης, καθηγητής και δημιουργός του μουσείου κέρινων ομοιωμάτων, διακρίθηκε και ως αθλητής και πέτυχε πρωτιές σε αγώνες όπως τα «Δωδωναία» και τα «Άκτια».