![](https://stagegonota.gr/wp-content/uploads/2020/08/62443236_2320508408208286_5889598200993546240_n.jpg)
Εκδρομή στο Νησί τη δεκαετία τού 1920. Το αγόρι με το άσπρο μπουφάν είναι ο πατέρας μου. Στην παρέα είναι ακόμη οι γονείς και τα αδέρφια του, η γειτόνισσά τους στην οδό Γερβασίου, Βασιλική Τσουκανέλη, και ο αδερφός της Πάνος Τσιγγέλης.
Εκδρομή στο Νησί τη δεκαετία τού 1920. Το αγόρι με το άσπρο μπουφάν είναι ο πατέρας μου. Στην παρέα είναι ακόμη οι γονείς και τα αδέρφια του, η γειτόνισσά τους στην οδό Γερβασίου, Βασιλική Τσουκανέλη, και ο αδερφός της Πάνος Τσιγγέλης.